1. Ana Sayfa
  2. Aktüel
  3. Ne aşı, ne çip, ne de HES istiyorum

Ne aşı, ne çip, ne de HES istiyorum

Kişisel sosyal medya hesabından paylaşımlar yapan Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, Devlet bile olsa bana zorla ne aşı ne çip ne HES kabul etmiyorum dedi.

Ne aşı, ne çip, ne de HES istiyorum

Dünyanın merakla beklediği covid-19 aşısı ve salgın tedbirlerine ilişkin ilginç bir çıkış yapan ünlü sanatçı Yıldız Tilbe’den  aşı, çip ve hes kodu ile ilgili çok konuşulacak açıklamlar geldi.

Devlet bana zorla aşı  veya çip dayatmamalı

Kişisel sosyal medya hesabından  paylaşımlar yapan Ünlü şarkıcı Tilbe, “Devlet dahi olsa bana zorla hiçbir şey yapamaz ve yaptıramaz, ne aşı ne çip ne HES kabul etmiyorum” dedi.

“Ben devlet için değil devlet benim içindir” sözleriyle yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerine karşı çıkan  Şarkıcı Yıldız Tilbe, koronavirüs önlemleri ve aşının ücretsiz olmasıyla ilgili ardı ardına paylaşımlar yaparak herkesi şok etti.

Ben devlet için değil devlet benim içindir

“Devlet beni bir suç işlersem içeri atabilir, hak ettiysem boynum kıldan incedir.” diyen Tilbe’ye göre  “Adımı, ülkemi, soyumu, kan grubumu ben seçmedim Bunun dışında Devlet dahi olsa bana zorla hiçbir şey yapamaz ve yaptıramaz, ne aşı ne çip ne HES kabul etmiyorum. Ben devlet için değil devlet benim içindir.” dedi

Aşıyı değil ekmeği bedava versinler

Aşının bedava olmasına tepki gösteren Yıldız Tilbe: “Bedavaymış aşılar . Ekmeği bedava yapın, ilaçlar hastaneler bedava olsun, evsizlere bedava ev verilsin, kimin neye ihtiyacı varsa bedava olsun, insan üç gün bile olsa rahat yaşasın, bedava aşıymış, böyle iyilik görmedim, ölüm sizden önce gelsin, sizden iyidir.” şeklinde yazdı.

Şarkıcı Yıldız Tilbe’nin sosyal medyadaki paylaşımları ana başlıkları ile şu şekilde devam etti.

Üstünde ilaçlar denenecek fare  değilim

Dünyada silahlı savaşlar birden durdu, cephe değişti insan oldu, ilaçlar da silah oldu. Niye vurdurayım kendimi? Koyun muyum ben sayıları bilinsin diye kulağı küpelenen, ya da kuş muyum kameralı çip takılmış nere gidersem görünen, ya da fare miyim üstümde ilaçlar denenen.

Devlet bireyin huzurunu bozmak için değil mutlu etmek içindir

Benim kimseye saygısızlığım tok hiçbir kişi ya da kurumun karşısında değilim. Allah bana da az da olsa akıl vermiş kendi kendimin efendisi benim. İstemediğim hiçbir şey, yasa ya da kurumlarca devlet eliyle de olsa dayatılamaz, bireyin huzurunu bozmak değil sağlamak devletin hakkıdır. İlaçları inşallah kendilerine lazım olur ve derman olmaz İnşallah. Bir insan karşısındakini neye layık görüyorsa onu yaşamadan ölmezmiş.

İnsan sağlığını önemsiyorlarsa  GDO’lu ürünler yasaklasınlar

İnsan canını ve sağlığını bu kadar önemsiyorlarsa, GDO’lu tohumları üretmesinler, silahları gömsünler, ülkesiz insanların memleketlerini onarsın iade etsinler, dünyayı gezip ihtiyaç sahibi bir insan bırakmasınlar.

Aşıyla dünya nüfusunu azaltacaklar

Dünyadaki insan nüfusunu bağıra bağıra azaltmak isteyen bir grubun boy boy söylemleri, bu işi yapanların yan yana fotoğrafları demeçleri var her yerde, daha ne desinler.”

 

Yorum Yap

Yorum Yap